Hakkımızda

Hakkımızda

Tim Elektrik ve Otomasyon Sistemleri  2014 yılında en yeni ve en kaliteli hizmetleri vermek amacıyla İstanbul  Anadolu yakasında kurulmuştur.

Yaklaşık 10 yıldır elektrik­­-elektronik ,otomasyon ve güvenlik sistemleri  alanlarında hizmet veren uzman kadromuz sürdürülebilir ve dengeli  bir büyüme göstererek son yıllarda çalışmalarına hız vermiştir. Başarılı projelerin içerisinde yer alarak referans portföyünü her geçen gün büyüten firmamız bugün ülkemizin önde gelen kuruluşları ile yapmış olduğu anlaşmalarla adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuiyetinden ve üstün hizmet anlayışından kesinlikle taviz vermeyen Tim Elektrik minimum maliyet-maksimum kalite çizgisinde ilerleyerek,  giderek çeşitlenen müşteri ihtiyaçlarına farklı, yenilikçi ve alternatif çözümler üretmektedir.

Konularında kendini geliştirmiş, tecrübeli ve yeterli bilgi donanımına sahip olan kadromuz ile birçok farklı alanda başarılı projeler ile gelişimine ve büyümesine devam eden firmamız kurumsallaşma yolunda emin adımlarla hedefine yürümektedir.

Tim elektrik olarak bugün; Elektrik-Elektronik ve Otomasyon sistemleri ile birlikte, PLC yazılım ve donanım, güvenlik ve alarm sistemleri, elektrik proje, elektrik tesisatı, led tabela hizmetleri, elektrik dekorasyonu, aydınlatma sistemleri, kurumsal ve bireysel tüm ihtiyaçlara anında cevap vermektedir.

İlerleyen dönemlerde daha büyük hedeflere ulaşmak adına giderek büyüyen Tim Elektrik ailesi 7/24 hizmet anlayışı ile müşterilerine daima kaliteli hizmetler sunmaya devam edecektir.

Profesyonel Ekip

From exhaust fan assessment to reviewing attic space and cleaning refrigerator coils to give you a safe life.

7/24 Servis

If you are in emergency situation, please do not worry. We provide 24/7 service. Whenever you call, we service you.

Doğru Fiyat

We do more than a handyman service- we check for glitches that need attention to keep you safe and save your money.