Bakım / Onarım

İşletmelerin daha verimli çalışabilmesi için makine, takım, alet ve tezgâhların her zaman çalışmaya hazır durumda olması, kısacası arızasız durumda olması gerekmektedir.

Günümüzde tüm işletmeler üretim ve diğer tüm süreçlerinde sıkıntı yaşamamak adına bakım-onarım işlerine fazlasıyla önem vermektedir.

Üretim işlemlerinde kullanılan makinelerin, özellikle seri üretim içerisinde görevini aralıksız olarak yapabilmeleri gerekir. Üretim sırasında makinede oluşan bir arıza sonucunda makine görevini yapamaz hale gelir. Bu durum üretimin aksamasına yol açar ve işletme üretim kaybına, zaman kaybına ve maddi kayba neden olur.

Zamanında bakımı yapılmayan ve düzgün onarılamayan tesisat, cihaz vb. tüm unsurlar işletmelere çok daha ciddi maliyetler olarak geri dönmekte ve telafi edilemez iş kayıpları yaşatmaktadır. Ayrıca piyasa rekabeti, makine ve tesislerin daha verimli kullanılması için işletmeleri zorlamaktadır.

Bu sebepten dolayı Tim Elektrik olarak işletmelerinizin, fabrikalarınızın ve konutlarınızın tüm bakım-onarım gerektiren uzmanlık alanlarında yanınızda oluyoruz. Süreçleri belirli periyotlarla sürekli takip ediyor ve iş ortaklarımızın kesinlikle mağdur kalmaması için devamlı yükselen kalitemiz ile hizmet anlayışımızı devam ettiriyoruz.

Aniden karşılaşılan tüm arızalarda ve devamlı bakım-onarım hizmetleri ile Tim Elektrik kadrosu daima yanınızda!

 

bakim-onarim