Elektrik Tesisat

Kullanılan yere göre elektrik enerjisi (iş yeri,ev, atölye, fabrika vb.) yerlerde ve tesisatta kullanılacak alıcıların (büyük fabrikasyon makinalar,ütü, çamaşır makinası,buzdolabı,torna tezgahı vb.) özellikleri doğrultusunda farklı anahtar şekillerinin, iletkenlerin, prizlerin, sigorta ve diğer tüm elektrik malzemeleri olan ve proje ile hazırlanan teçhizata elektrik tesisatı denir.

Elektrik tesisatı döşemelerinde, montajı ya da tamiri kolay olarak görülen birtakım işlemler aslında oldukça uzmanlık gerektirir. Kabloların genişliği, yüksekliği, hatta geçeceği noktalar bile proje aşamasında belirlenir. Çünkü elektrik tesisatlarındaki en ufak bir hata, elektrik çarpmasından yangına kadar bir dizi tehlikeli sonuçlar doğurur ve bu bakımdan insan sağlığını doğrudan etkiler.

Elektrik tesisatlarının yapımı belirli yönetmelik ve mevzuatlara bağlı bulunduğu için kesinlikle uzmanlarla çalışılması gerekmektedir.

Tim Elektrik olarak yasal, proje bazlı ve kaliteli elektrik tesisatı hizmetlerimiz ile daima yanınızdayız. Tüm sıfırdan yapılacak projelerde(ev,villa,fabrika,ofis,özel işyeri),teknik arızalarda, bakım-onarım işlemlerinde ve tesisat adına parça temininde daima en uygun maliyetler ve maksimum hizmet ile görev almaktayız!

Mutlaka bizden fikir,görüş ve fiyat alın hizmetimizle tanışın!