Uydu Sistemleri

Günümüzde giderek artan teknoloji ihtiyaçlarımızı da çok çeşitli hale getirmektedir. Uydu sistemleri de dünyada ve ülkemizde son yıllarda altın çağını yaşamakta olup her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir.

Uydu Alıcılarından kısaca bahsedecek olursak;

SD Uydu Alıcısı;

SD (Standart Definition), standart yayın formatında olan yayınları almamızı sağlayan uydu alıcılarına SD uydu alıcısı denilmektedir.

HD Uydu Alıcısı;

HD (High Definition), yüksek çözünürlüklü yayın formatında olan yayınları almamızı sağlayan uydu alıcısına HD uydu alıcısı denilmektedir. Bu yayınları izleyebilmemiz için Televizyonu muzunda HD (High Definition) yüksek çözünürlükte ki yayınlara uygun olması gerekmektedir.

Müşterilerimiz için tüm mekanik,merkezi uydu kurulumu, uydusal ve santral sistemlerin yanı sıra ücretli üyelik gerektiren tüm televizyon paketleri(Digitürk,Tivibu,D-Smart vb.) kurulumunda ve tüm uydu sistemleri ürünlerinin satışında da her zaman hizmete hazır durumdayız!

Tim Elektrik olarak sürekli değişen ve farklılaşan ürünleri anında müşterilerimiz ile buluşturuyor ve size en optimum çözümleri buluyoruz!

uydu

merkezi-tv-sistemi-web