Klima Bakımı ve Tamiratı

Tim Teknik ekibi olarak 15 senelik tecrübe ile İstanbul genelinde klimalarınıza tamir, bakım, onarım, montaj, klima gazı, klima sökme, klima takma, klima yer değiştirme, teknik servis hizmetleri vermektedir. Her marka klimaya tamir bakım onarım teknik servis hizmeti. Güvenilir ve kaliteli servis hizmeti anlayışı ile hareket eden her biri alanında sertifikalı genç teknisyenlerimiz tarafından değiştirilen her parçaya 1 yıl garanti güvencesi altındadır.

Klima Bakımı ve Tamiri
Klima Bakımı ve Tamiri

Klima bakımı ve tamiri uygulama videoları

Klima tamiri ve bakımı için verdiğimiz hizmetler ;

Her marka Klima için tamir bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Özel temizleme kimyasallarımız ile klimanızı sağlıklı kullanıma hazır hale getiririz.
– Klima Montajı,
– Klima Sökümü,
– Klima Gaz değişimi,
– Klima temizliği
– Klima periyodik bakımı
– Klima yedek parça teminatı

Tim Teknik Klima Tamiri ve Bakımı
Adres : Aydıntepe Mah. İbrahim Koray Sk. No:17 Tuzla, İstanbul
Telefon : +90 216 392 71 91
Cep : +90 539 393 18 42
Mail : info@timelektrik.com.tr

Klima Tamiri Referanslarımız

Olcay S. (GSC Tekstil)

Fatih Bey saatine ve işine sadık bi ustamız. dediği saatte geldi ve işleri bitirdi. ilerki dönemlerde de çalışmayı düşündüğüm ustalardan biri

Nurgül Ö. (Siemens)

Fatih Bey işini son derece profesyonel şekilde tamamladı. Söz verdiği saatte dakika şaşmadan evimizdeydi. İstediğimizi ve daha fazlasını nazikçe bitirdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Burak İlker K. (Maygold Filo)

Fatih ustaya yaratıcı çözümlerinden ötürü teşekkürler.

Serkan Ü. (Türkiye Finans Bankası)

Söz verilen zamanda ve titizlikle çok hızlı yapıldı işlerimiz. Gönül rahatlığı ile bu profesyonel ve güler yüzlü ustalara güvenebilirsiniz.

Fatih Bey , işi planladığımız gün ve saatte işinin başındaydı. Gayet temiz çalışıyor , kombi bakımını gayet güzel bir şekilde yaptı. Bakım haricinde bir de arıza tespit etti ve arızayı da giderdi , kendisine teşekkür ediyorum.

Temiz çalışıyorlar, memnun kaldık. Teşekkürler

Memnun kaldık. İş yapıldı fakat bir süre sonra ufak tefek sorunlar çıktı. Hızlıca düzeltme sağladılar. Teşekkürler